Ανάρτηση / Πλαίσιο / Σινεμπλόκ > Σινεμπλόκ Powerflex | FIAT/ABARTH (500 1.4 16V) | PFF16-503-***
Σινεμπλόκ ζαμφόρ
PFF16-503-*** Σινεμπλόκ ζαμφόρ
Ζεύγος σινεμπλόκ μπροστινής ζαμφόρ για Fiat 500, Abarth 500-595-695  +2007
Ανάλογα το μοντέλο η διάμετρος της ζαμφόρ μπορεί να είναι 20 η 21mm ***.
  • Fiat 500  1.2-1.4          20mm
  • Abarth 500                  20 η 21mm
  • Abarth 595                  21mm
  • Abarth 695                  21mm