Ανάρτηση / Πλαίσιο / Σινεμπλόκ > Ρύθμηση Camber/Caster | FIAT/ABARTH (500 1.4 16V) | PFA100-10
Καμπερόβιδες 10mm
PFA100-10 Καμπερόβιδες 10mm
Κιτ καμπερόβιδες για όλα τα μοντέλα με μπροστινή ανάρτηση με γόνατα Mc Pherson των οποίων οι άνω βίδες στο γόνατο του αμορτισέρ είναι 10mm. Επιτρέπουν την ρύθμηση αρνητικού η θετικού κάμπερ των μπροστινών τροχών κατά +/- 1,75 μοίρες . Μήκος στέλεχους βίδας 70mm.